Готові вироби

Підлогова дошка

Пропонуємо дошку підлоги з масиву сосни, ялини. Натуральний, екологічно чистий матеріал, що виготовляється з хвойних порід деревини. Виключно натуральна сировина стала запорукою екологічності масивної дошки. Відсутність шкідливих хімічних речовин у складі цього матеріалу – гарантія здоров’я і прекрасного самопочуття. Володіє тепло- і шумоізоляційними властивостями. Лицьова сторона має гладку поверхню, яка не потребує додаткової обробки. По торцях знаходиться система “шип-паз”, що забезпечує щільну фіксацію при укладанні. Товщина матеріалу дозволяє робити відновлення лицьової поверхні. Використовується для обшивки підлоги з подальшою лако-фарбовою обробкою. Товщина дошки для підлоги від 20 мм до 50 мм, ширина від 80 мм до 140 мм, довжина до 6000 мм. Вологість дошки для підлоги 10 ± 2%.

Вагонка

Вагонка – ідеальний екологічно чистий матеріал, широко використовуваний для обшивки внутрішніх стін приміщень, як кімнат, веранд, балконів, саун. При обробці саун і лазень доцільно використовувати вагонку з листяних порід дерев – в умовах підвищеної вологості вони не змінюють свою структуру і служать тривалий час, хвойна вагонка підходить для будь-яких приміщень. Для зовнішньої обшивки поверхонь застосовується вагонка хвойних порід і осика, для внутрішньої обшивки – вагонка хвойних і листяних порід. Відповідно, вагонка товщиною від 18 мм використовується ззовні, а вагонка 12 – 16 мм всередині приміщень. Розміри вагонки від 12 – 25 мм, шириною 70 – 150 мм, довжиною до 6000 мм, вологість 10 – 16%.

Блок хаус

Блок хаус (logs siding) – один з найбільш сучасних екологічно чистих матеріалів, що використовуються для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будинку, сауни і т.п.
Блок хаус створює імітацію оцилиндрованної колоди.
Наш блок хаус виготовляється з високоякісної добірної деревини, що дозволяє виготовити панелі блок хауса високої якості, відмінної геометрії. Матеріал сушиться в професійних сушильних камерах, обробляється на сучасному промисловому устаткуванні.
Використовуючи блок-хаус, можна обшити брусовий будинок, будинок з піноблоків або монолітного бетону.
Характеристики блок хауса:
• матеріал – сосна, ялина.
• вид з’єднання – шип-паз;
• товщина – 22-42 мм;
• ширина – 90-195 мм;
• довжина – 2-6 м;
• вологість – 12 ± 2%.